Alle producten
-
Medisch apparaat Verpakkende Machines
-
Medische apparatuur die Machine maken
-
Medische Zak die Machine maken
-
Membraanproductie
-
Urinezak Productiemachine
-
Plastic Krat die Machine maken
-
Cannula Productiemachine
-
Membraan Productiemateriaal
-
IV Cannula Assemblagemachine
-
Medische Buis die Verpakkende Machine rollen
-
Terugslagklep-montagemachine
-
Kunststof palletbox raamopeningsmachine
MBR Gordijnfilm Automatische draadmachine Hollow Fiber Membrane Collecting Equipment GLM008
| Verpakking Details: | Bespreekbaar |
|---|---|
| Levertijd: | 120 dagen |
| Betalingscondities: | Western Unie |
Jiezhicheng MBR Inductietype Flat Film Production Equipment Dual Station Flat Sheet Membrane Welding Machine GLM009
| Voeding: | 380V, 50Hz, 3-fase |
|---|---|
| Productnaam: | Membraan Productiemateriaal |
| Automatiseringsniveau: | Halfautomatisch tot volautomatisch |
DTRO Membraansweismachine Automatische positionering en druk zachte film Ultrasone persapparatuur GLM003
| Bedrijfsdrukbereik: | 0,1 MPa tot 1,5 MPa |
|---|---|
| Productielevering: | 61 dagen |
| Productnaam: | Membraan Productiemateriaal |
5.2-6m/Min Membrane Manufacturing Equipment Tubular-het Materiaal van de Filmproductie
| Apparatenfunctie: | Apparatuur voor de productie van buisvormige ultrafiltratiemembraan |
|---|---|
| Toepasselijk Materiaal: | Niet-geweven Stof |
| Productie klopt: | De ingevoerde niet-geweven stoffensnelheid kan 5.2-6m/min bereiken |
0.10.5mm het Tubulaire Materiaal van het Filmlassen met niet Einde het Bijtanken
| Apparatenfunctie: | Apparatuur voor de productie van buisvormige ultrafiltratiemembraan |
|---|---|
| Toepasselijk Materiaal: | Niet-geweven Stof |
| Productie klopt: | De ingevoerde niet-geweven stoffensnelheid kan 5.2-6m/min bereiken |
Tubulair Membraan van het de Ultrafiltratiemembraan van het Productiemateriaal de Productiemateriaal
| Apparatenfunctie: | Apparatuur voor de productie van buisvormige ultrafiltratiemembraan |
|---|---|
| Toepasselijk Materiaal: | Niet-geweven Stof |
| Productie klopt: | De ingevoerde niet-geweven stoffensnelheid kan 5.2-6m/min bereiken |
Automatische Tubulaire Filmmembraan Productiemachine voor Waterbehandeling
| Apparatenfunctie: | Apparatuur voor de productie van buisvormige ultrafiltratiemembraan |
|---|---|
| Toepasselijk Materiaal: | Niet-geweven Stof |
| Productie klopt: | De ingevoerde niet-geweven stoffensnelheid kan 5.2-6m/min bereiken |
17.524.5mm Membraan Productiemateriaal voor niet Geweven Stof
| Apparatenfunctie: | Apparatuur voor de productie van buisvormige ultrafiltratiemembraan |
|---|---|
| Toepasselijk Materiaal: | Niet-geweven Stof |
| Productie klopt: | De ingevoerde niet-geweven stoffensnelheid kan 5.2-6m/min bereiken |
φ5-12.7mm de tubulaire van de het Materiaalfilm van de Filmproductie Productie van het de Pijplassen
| Apparatenfunctie: | Apparatuur voor de productie van buisvormige ultrafiltratiemembraan |
|---|---|
| Toepasselijk Materiaal: | Niet-geweven Stof |
| Productie klopt: | De ingevoerde niet-geweven stoffensnelheid kan 5.2-6m/min bereiken |
PLC Gecontroleerd Membraan Productiemateriaal met Visuele Verrichting
| Apparatenfunctie: | Apparatuur voor de productie van buisvormige ultrafiltratiemembraan |
|---|---|
| Toepasselijk Materiaal: | Niet-geweven Stof |
| Productie klopt: | 2-3slices in 1 minuut |

