Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συσκευασίας ιατρικών συσκευών
-
Ιατρικός εξοπλισμός που κατασκευάζει τη μηχανή
-
Ιατρική τσάντα που κατασκευάζει τη μηχανή
-
Παραγωγή μεμβρανών
-
Μηχανή κατασκευής τσαντών ούρων
-
Πλαστικό κλουβί που κατασκευάζει τη μηχανή
-
Μηχανή κατασκευής καννουλών
-
Εξοπλισμός κατασκευής μεμβρανών
-
IV μηχανή συνελεύσεων καννουλών
-
Ιατρικός σωλήνας που κουλουριάζει τη μηχανή συσκευασίας
λέξεις-κλειδιά [ impacchettatrici dell apparecchio medico ] αγώνας 0 προϊόντα.
Συγνώμη!
η αναζήτησή σας "impacchettatrici dell apparecchio medico" δεν ταιριάζουν προϊόντα.
μπορείτε Ζητήστε ένα απόσπασμα για να μας επιτρέψετε να ταιριάξουμε προϊόντα για εσάς.
Related Products
Προσαρμόσιμη μηχανή συσκευασίας απορροφήσιμων ραμμάτων που πληροί τα πρότυπα συμμόρφωσης ISO 11607, παρέχοντας αποστειρωμένη συσκευασία για ιατρικά ράμματα
| Film Width | 80-350mm |
|---|---|
| Finished Package Size | 40-500/30-110/5-40mm |
| Automation Level | Fully Automated / Semi-Automated |
| Length | 2.0M |
Ημιαυτόματες συσκευασίες ιατροτεχνολογικών συσκευών με μέγιστη διάμετρο ταινίας 400 mm και τελικό πακέτο μεγέθους 5 έως 40 χιλιοστών
| Film Width | 80-350mm |
|---|---|
| Packaging Material | Sterile Barrier Films, Foils, Laminates |
| Dimensions | Customizable |
| Compliance Standards | ISO 11607, FDA CFR 21 Part 820 |
Λύση για τη Διαμόρφωση, Σφράγιση και Κοπή Πακέτων από Υλικό Συσκευασίας Αλουμινόχαρτου, με Ταχύτητα Παραγωγής Έως 100 Πακέτα ανά Λεπτό
| Compliance Standards | ISO 11607, FDA CFR 21 Part 820 |
|---|---|
| Speed | 100-150 Bags/min |
| Production Speed | Up To 100 Packages Per Minute |
| Length | 2.0M |
Τροφοδοτικό ρεύματος 220V 380V Ιατρικών Συσκευών Μηχανές Συσκευασίας Προσαρμόσιμη Παραγωγική Ταχύτητα Έως 100 Πακέτα Ανά Λεπτό Λύσεις Συσκευασίας
| Production Speed | Up To 100 Packages Per Minute |
|---|---|
| Machine Dimensions | Variable, Typically 2000mm X 1500mm X 1800mm |
| Dimensions | Customizable |
| Automation Level | Fully Automated / Semi-Automated |
80-300mm Προδιαγραφή Ισχύος Χειρουργικού Ράμματος Φουσκωτό 2.0M Μήκος Ιατρική Λύση Συσκευασίας για Εφαρμογές Στείρου Κλεισίματος Τραυμάτων
| Length | 2.0M |
|---|---|
| Dimensions | Customizable |
| Film Width | 80-350mm |
| Film Diameter | Max.400mm |
Ιατρική τσάντα ελέγχου PLC που κατασκευάζει τη μηχανή με την αυτόματη λειτουργία εκφόρτωσης φόρτωσης
| Εφαρμόσιμο υλικό | Ιατρικά Πολυμερή Υλικά |
|---|---|
| Μέγεθος τσαντών | Εξατομικεύσιμος |
| Προδιαγραφή | Δύο κομμάτι |
| Λειτουργία συσκευών | Παραγωγή σακουλών οστομίας |

