Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συσκευασίας ιατρικών συσκευών
-
Ιατρικός εξοπλισμός που κατασκευάζει τη μηχανή
-
Ιατρική τσάντα που κατασκευάζει τη μηχανή
-
Παραγωγή μεμβρανών
-
Μηχανή κατασκευής τσαντών ούρων
-
Πλαστικό κλουβί που κατασκευάζει τη μηχανή
-
Μηχανή κατασκευής καννουλών
-
Εξοπλισμός κατασκευής μεμβρανών
-
IV μηχανή συνελεύσεων καννουλών
-
Ιατρικός σωλήνας που κουλουριάζει τη μηχανή συσκευασίας
Γραμμή Παραγωγής Σακουλών Κολοστομίας Υψηλής Ταχύτητας Αυτόματη Γραμμή Συναρμολόγησης Ιατρικών Σακουλών Περιέλιξης, Κοπής, Σφράγισης και Συσκευασίας Τυποποιημένη ή Κατά Παραγγελία Κατασκευασμένη JZC-ZKD002
| Ρουλεμάν: | NSK |
|---|---|
| Περίοδος εγγύησης: | 12 μηνών |
| Εφαρμόσιμο υλικό: | Ιατρικός κρυσταλλικός σωλήνας |
Στάνταρ ή Προσαρμοσμένη Γραμμή Συναρμολόγησης Σακουλών Κολοστομίας, Σακουλών Ούρων, Μηχανή Περιέλιξης, Κοπής, Σφράγισης και Συσκευασίας, Αυτόματη Μηχανή Ιατρικού Εξοπλισμού Παραγωγής
| Ρουλεμάν: | NSK |
|---|---|
| Περίοδος εγγύησης: | 12 μηνών |
| Εφαρμόσιμο υλικό: | Ιατρικός κρυσταλλικός σωλήνας |
Μηχανή Αυτόματης Τύλιξης και Συσκευασίας Ρινικών Κανουλών Οξυγόνου Μήκους 16000-2100 mm, Εξοπλισμός Αυτόματης Συσκευασίας Υψηλής Ταχύτητας
| Ρουλεμάν: | NSK |
|---|---|
| Περίοδος εγγύησης: | 12 μηνών |
| Εφαρμόσιμο υλικό: | Ιατρικός κρυσταλλικός σωλήνας |
αυτόματη μηχανή συγκόλλησης κάτω από αποχέτευση
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συνηθισμένο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 40 εργάσιμες ημέρες |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 1000 |
μηχανή αυτόματης επιθεώρησης αποχέτευσης
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συνηθισμένο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 40 εργάσιμες ημέρες |
| : |
Προσαρμόσιμη μηχανή συσκευασίας απορροφήσιμων ραμμάτων που πληροί τα πρότυπα συμμόρφωσης ISO 11607, παρέχοντας αποστειρωμένη συσκευασία για ιατρικά ράμματα
| Film Width: | 80-350mm |
|---|---|
| Finished Package Size: | 40-500/30-110/5-40mm |
| Automation Level: | Fully Automated / Semi-Automated |
Ημιαυτόματες συσκευασίες ιατροτεχνολογικών συσκευών με μέγιστη διάμετρο ταινίας 400 mm και τελικό πακέτο μεγέθους 5 έως 40 χιλιοστών
| Film Width: | 80-350mm |
|---|---|
| Packaging Material: | Sterile Barrier Films, Foils, Laminates |
| Dimensions: | Customizable |
Λύση για τη Διαμόρφωση, Σφράγιση και Κοπή Πακέτων από Υλικό Συσκευασίας Αλουμινόχαρτου, με Ταχύτητα Παραγωγής Έως 100 Πακέτα ανά Λεπτό
| Compliance Standards: | ISO 11607, FDA CFR 21 Part 820 |
|---|---|
| Speed: | 100-150 Bags/min |
| Production Speed: | Up To 100 Packages Per Minute |
Τροφοδοτικό ρεύματος 220V 380V Ιατρικών Συσκευών Μηχανές Συσκευασίας Προσαρμόσιμη Παραγωγική Ταχύτητα Έως 100 Πακέτα Ανά Λεπτό Λύσεις Συσκευασίας
| Production Speed: | Up To 100 Packages Per Minute |
|---|---|
| Machine Dimensions: | Variable, Typically 2000mm X 1500mm X 1800mm |
| Dimensions: | Customizable |
80-300mm Προδιαγραφή Ισχύος Χειρουργικού Ράμματος Φουσκωτό 2.0M Μήκος Ιατρική Λύση Συσκευασίας για Εφαρμογές Στείρου Κλεισίματος Τραυμάτων
| Length: | 2.0M |
|---|---|
| Dimensions: | Customizable |
| Film Width: | 80-350mm |

