Alle producten
-
Medisch apparaat Verpakkende Machines
-
Medische apparatuur die Machine maken
-
Medische Zak die Machine maken
-
Membraanproductie
-
Urinezak Productiemachine
-
Plastic Krat die Machine maken
-
Cannula Productiemachine
-
Membraan Productiemateriaal
-
IV Cannula Assemblagemachine
-
Medische Buis die Verpakkende Machine rollen
zoekwoorden [ impacchettatrici dell apparecchio medico ] bij elkaar passen 0 producten.
Sorry!
jouw zoektocht "impacchettatrici dell apparecchio medico" komen niet overeen met producten.
U kunt Vraag een offerte aan om ons producten voor u te laten matchen.
Related Products
Aanpasbare, absorberende hechtverpakkingsmachine die voldoet aan de ISO 11607-nalevingsnormen en steriele verpakkingen levert voor medische hechtingen
| Film Width | 80-350mm |
|---|---|
| Finished Package Size | 40-500/30-110/5-40mm |
| Automation Level | Fully Automated / Semi-Automated |
| Length | 2.0M |
Semi-geautomatiseerde verpakkingsmachines voor medische hulpmiddelen met een filmdiameter van maximaal 400 mm en een afgeronde verpakking van 5 tot 40 mm
| Film Width | 80-350mm |
|---|---|
| Packaging Material | Sterile Barrier Films, Foils, Laminates |
| Dimensions | Customizable |
| Compliance Standards | ISO 11607, FDA CFR 21 Part 820 |
Foliën Verpakkingsmateriaal Pakket Vormende verzegelings- en snijoplossing Met een productiesnelheid tot 100 verpakkingen per minuut
| Compliance Standards | ISO 11607, FDA CFR 21 Part 820 |
|---|---|
| Speed | 100-150 Bags/min |
| Production Speed | Up To 100 Packages Per Minute |
| Length | 2.0M |
Voeding 220V 380V Medische Apparatuur Verpakkingsmachines Aanpasbare Productiesnelheid Tot 100 Verpakkingen Per Minuut Verpakkingsoplossingen
| Production Speed | Up To 100 Packages Per Minute |
|---|---|
| Machine Dimensions | Variable, Typically 2000mm X 1500mm X 1800mm |
| Dimensions | Customizable |
| Automation Level | Fully Automated / Semi-Automated |
80-300mm Krachtspecificatie Chirurgische hechting Blister 2.0M Lengte Medische verpakkingsoplossing voor steriele wondsluitingstoepassingen
| Length | 2.0M |
|---|---|
| Dimensions | Customizable |
| Film Width | 80-350mm |
| Film Diameter | Max.400mm |
Klantgerichte Medische Zak die tot Machine maken de Ééndelige Tweedelige Ostomy-Machine van de Zakverwerking
| Toepasselijk Materiaal | Medische polymeermaterialen |
|---|---|
| Zakgrootte | Klantgericht |
| Specificatie | tweedelig één stuk, |
| Apparatenfunctie | Productie van ostomyzakken |

