Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συσκευασίας ιατρικών συσκευών
-
Ιατρικός εξοπλισμός που κατασκευάζει τη μηχανή
-
Ιατρική τσάντα που κατασκευάζει τη μηχανή
-
Παραγωγή μεμβρανών
-
Μηχανή κατασκευής τσαντών ούρων
-
Πλαστικό κλουβί που κατασκευάζει τη μηχανή
-
Μηχανή κατασκευής καννουλών
-
Εξοπλισμός κατασκευής μεμβρανών
-
IV μηχανή συνελεύσεων καννουλών
-
Ιατρικός σωλήνας που κουλουριάζει τη μηχανή συσκευασίας
λέξεις-κλειδιά [ omron membrane production ] αγώνας 127 προϊόντα.
Μίας χρήσης ομαλή συγκόλληση μηχανών κατασκευής καννουλών με τη λειτουργία αυτόματου υπολογισμού
| Εφαρμόσιμο υλικό: | Ιατρικός κρυσταλλικός σωλήνας |
|---|---|
| Διάμετρος: | 3-6 χιλιοστά |
| προϊστάμενος σωλήνων: | 1100 χλστ |
Αυτόματος ιατρικός εξοπλισμός τοποθέτησης μέσα σε σάκκο σωλήνων επέκτασης για τον ιατρικό κρυσταλλικό σωλήνα διαμέτρων 34mm
| Εφαρμόσιμο υλικό: | Ιατρικός κρυσταλλικός σωλήνας |
|---|---|
| Διάμετρος: | 34mm |
| προϊστάμενος σωλήνων: | 1100mm |
Ελεγχόμενος PLC καννουλών κατασκευής σφραγίζοντας εξοπλισμός συσκευασίας σωλήνων επέκτασης μηχανών ιατρικός
| Εφαρμόσιμο υλικό: | Ιατρικός κρυσταλλικός σωλήνας |
|---|---|
| Διάμετρος: | 8mm |
| προϊστάμενος σωλήνων: | 1120mm |
Μηχανή Αυτόματης Τύλιξης και Συσκευασίας Ρινικών Κανουλών Οξυγόνου Μήκους 16000-2100 mm, Εξοπλισμός Αυτόματης Συσκευασίας Υψηλής Ταχύτητας
| Ρουλεμάν: | NSK |
|---|---|
| Περίοδος εγγύησης: | 12 μηνών |
| Εφαρμόσιμο υλικό: | Ιατρικός κρυσταλλικός σωλήνας |
Μηχανές Αυτόματης Τύλιξης και Αναδίπλωσης Ιατρικών Οδηγών Υψηλής Ταχύτητας και Ιατρικών Σωλήνων 3-4 Δευτερόλεπτα ανά Τεμάχιο
| Τύπος μηχανής: | Αυτόματη περιέλιξη και συσκευασία |
|---|---|
| Λειτουργία συσκευών: | Αυτοματοποιημένη περιστροφή |
| Τύπος συσκευασίας: | Περιτύλιγμα θερμικής συρρίκνωσης ή σφράγιση πλαστικής σακούλας |
Υψηλής ταχύτητας ιατρική συσκευή σύνδεσης σωλήνων πλεξίματος και συσκευασίας
| Τύπος μηχανής: | Αυτόματη περιέλιξη και συσκευασία |
|---|---|
| Λειτουργία συσκευών: | Αυτοματοποιημένη περιστροφή |
| Τύπος συσκευασίας: | Περιτύλιγμα θερμικής συρρίκνωσης ή σφράγιση πλαστικής σακούλας |
Ιατρικός έγχυσης επέκτασης εξοπλισμός συνελεύσεων σωλήνων συσκευάζοντας
| Εφαρμόσιμο υλικό: | Ιατρικός κρυσταλλικός σωλήνας |
|---|---|
| Διάμετρος: | 69mm |
| προϊστάμενος σωλήνων: | 1110mm |

