Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συσκευασίας ιατρικών συσκευών
-
Ιατρικός εξοπλισμός που κατασκευάζει τη μηχανή
-
Ιατρική τσάντα που κατασκευάζει τη μηχανή
-
Παραγωγή μεμβρανών
-
Μηχανή κατασκευής τσαντών ούρων
-
Πλαστικό κλουβί που κατασκευάζει τη μηχανή
-
Μηχανή κατασκευής καννουλών
-
Εξοπλισμός κατασκευής μεμβρανών
-
IV μηχανή συνελεύσεων καννουλών
-
Ιατρικός σωλήνας που κουλουριάζει τη μηχανή συσκευασίας
λέξεις-κλειδιά [ omron membrane manufacturing equipment ] αγώνας 125 προϊόντα.
Ιατρικός σωλήνας PP που κουλουριάζει τη μηχανή συσκευασίας 4-5seconds/Piece
| Εφαρμόσιμο υλικό: | PP |
|---|---|
| Διάμετρος: | 0.8mm |
| προϊστάμενος σωλήνων: | 150mm |
Αυτόματος ιατρικός σωλήνας που κουλουριάζει το σωλήνα οδηγών καλωδίων μηχανών συσκευασίας που κουλουριάζει τη μηχανή
| Εφαρμόσιμο υλικό: | PE PP \ |
|---|---|
| Διάμετρος: | 0.5mm |
| προϊστάμενος σωλήνων: | 160mm |
Ενός κομματιού ιατρική τσάντα που κατασκευάζει αυτοματοποιημένη τη μηχανή μηχανή συναρμολογήσεων τσαντών Ostomy
| Εφαρμόσιμο υλικό: | Ιατρικά Πολυμερή Υλικά |
|---|---|
| Μέγεθος τσαντών: | Εξατομικεύσιμος |
| Προδιαγραφή: | Ένα κομμάτι |
20pcs/Min ιατρική τσάντα που κατασκευάζει τη μηχανή για την τσάντα PTFE Ostomy
| Εφαρμόσιμο υλικό: | PTFE |
|---|---|
| Μέγεθος τσαντών: | κανονικό μέγεθος |
| Προδιαγραφή: | TWOpiece |
Γραμμή Παραγωγής Σακουλών Κολοστομίας Υψηλής Ταχύτητας Αυτόματη Γραμμή Συναρμολόγησης Ιατρικών Σακουλών Περιέλιξης, Κοπής, Σφράγισης και Συσκευασίας Τυποποιημένη ή Κατά Παραγγελία Κατασκευασμένη JZC-ZKD002
| Ρουλεμάν: | NSK |
|---|---|
| Περίοδος εγγύησης: | 12 μηνών |
| Εφαρμόσιμο υλικό: | Ιατρικός κρυσταλλικός σωλήνας |

