Alle producten
-
Medisch apparaat Verpakkende Machines
-
Medische apparatuur die Machine maken
-
Medische Zak die Machine maken
-
Membraanproductie
-
Urinezak Productiemachine
-
Plastic Krat die Machine maken
-
Cannula Productiemachine
-
Membraan Productiemateriaal
-
IV Cannula Assemblagemachine
-
Medische Buis die Verpakkende Machine rollen
zoekwoorden [ omron membrane manufacturing equipment ] bij elkaar passen 125 producten.
De Medische Buis die van pp Verpakkende Machine 4-5seconds/Piece rollen
| Toepasselijk Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Diameter: | 0.8mm |
| buisleider: | 150mm |
Automatische Medische Buis die de Gidsbuis rollen die van de Verpakkende Machinedraad Machine rollen
| Toepasselijk Materiaal: | PE VAN PP \ |
|---|---|
| Diameter: | 0.5mm |
| buisleider: | 160mm |
Ééndelige Medische Zak die de Machine Geautomatiseerde Ostomy-Machine van de Zakmontage maken
| Toepasselijk Materiaal: | Medische polymeermaterialen |
|---|---|
| Zakgrootte: | Klantgericht |
| Specificatie: | Één stuk |
20pcs/Min Medical Bag Making Machine voor de Zak van PTFE Ostomy
| Toepasselijk Materiaal: | PTFE |
|---|---|
| Zakgrootte: | regelmatige grootte |
| Specificatie: | Tweedelig |
High Speed Ostomy Bags Production Line Automatic Winding Cutting Sealing and Packaging Medical Bags Assembly Line Standardize of Customized Made JZC-ZKD002
| Handelswijze: | NSK |
|---|---|
| Garantieperiode: | 12 maanden |
| Toepasselijk materiaal: | Medische epitaxial buis |

