Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συσκευασίας ιατρικών συσκευών
-
Ιατρικός εξοπλισμός που κατασκευάζει τη μηχανή
-
Ιατρική τσάντα που κατασκευάζει τη μηχανή
-
Παραγωγή μεμβρανών
-
Μηχανή κατασκευής τσαντών ούρων
-
Πλαστικό κλουβί που κατασκευάζει τη μηχανή
-
Μηχανή κατασκευής καννουλών
-
Εξοπλισμός κατασκευής μεμβρανών
-
IV μηχανή συνελεύσεων καννουλών
-
Ιατρικός σωλήνας που κουλουριάζει τη μηχανή συσκευασίας
λέξεις-κλειδιά [ medical device packaging machines ] αγώνας 118 προϊόντα.
Ελεγχόμενος PLC εξοπλισμός συνελεύσεων και τοποθέτησης μέσα σε σάκκο σωλήνων επέκτασης έγχυσης μηχανών συνελεύσεων έγχυσης καθορισμένος
| Λειτουργία συσκευών: | Αυτόματος συνδέοντας εξοπλισμός συνδέοντας σωλήνων |
|---|---|
| Εφαρμόσιμος σωλήνας: | PP |
| Κτύπημα παραγωγής: | 13 ραβδιά seconds/2 |
Προσαρμοσμένη μηχανή κατασκευής μεμβρανών RO για τη στρογγυλή τετράπλευρος ωοειδή ή άλλη ταινία μορφής
| Λειτουργία συσκευών: | Εξοπλισμός παραγωγής μεμβράνης σωληνοειδούς υπερδιήθησης |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο υλικό: | Μη υφανθε'ν ύφασμα |
| Κτύπημα παραγωγής: | 2-4 φέτες σε 1 λεπτό |
Μεμβράνη εξοπλισμού παραγωγής Biofilm κατεργασίας ύδατος RO που κατασκευάζει τη μηχανή
| Λειτουργία συσκευών: | Εξοπλισμός παραγωγής μεμβράνης σωληνοειδούς υπερδιήθησης |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο υλικό: | Μη υφανθε'ν ύφασμα |
| Κτύπημα παραγωγής: | 2-4slices σε 1 λεπτό |
εύκαμπτη μηχανή συγκόλλησης ταινιών εξοπλισμού κατασκευής μεμβρανών διαφραγμάτων 520mm
| Λειτουργία συσκευών: | Εξοπλισμός παραγωγής μεμβράνης σωληνοειδούς υπερδιήθησης |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο υλικό: | Μη υφανθε'ν ύφασμα |
| Κτύπημα παραγωγής: | 3-4slices σε 1 λεπτό |
Μαλακή ταινιών μηχανή 2-4slices Τύπου μεμβρανών PVC κενή σε 1 λεπτό
| Λειτουργία συσκευών: | Εξοπλισμός παραγωγής μεμβράνης σωληνοειδούς υπερδιήθησης |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο υλικό: | Μη υφανθε'ν ύφασμα |
| Κτύπημα παραγωγής: | 2-4slices σε 1 λεπτό |
Επίπεδη συγκόλληση ταινιών MBR που διαμορφώνει τη μηχανή κατασκευής μεμβρανών εξοπλισμού RO
| Εφαρμόσιμο υλικό: | Μη υφανθε'ν ύφασμα |
|---|---|
| Δομή: | Μη υφανθε'ν φύλλο fabric+ABS |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 0.8-1.6 τετράγωνο |
Αυτόματη σωληνοειδής μηχανή κατασκευής μεμβρανών ταινιών για την κατεργασία ύδατος
| Λειτουργία συσκευών: | Εξοπλισμός παραγωγής μεμβράνης σωληνοειδούς υπερδιήθησης |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο υλικό: | Μη υφανθε'ν ύφασμα |
| Κτύπημα παραγωγής: | Η εισαγόμενη μη υφανθείσα ταχύτητα υφάσματος μπορεί να φθάσει σε 5.2-6m/min |
12-15pcs/Min μηχανή κατασκευής τσαντών ούρων με τις τσάντες αποξηράνσεων αρνητικής πίεσης
| Λειτουργία συσκευών: | Στοματικός τέμνων εξοπλισμός τσαντών για τις τσάντες αποξηράνσεων αρνητικής πίεσης |
|---|---|
| Εφαρμόσιμα προϊόντα: | Τσάντα αποξηράνσεων αρνητικής πίεσης |
| Κτύπημα παραγωγής: | 4~5S/piece |
Πλαστικό κλουβί ελέγχου PLC Omron που κατασκευάζει τον εξοπλισμό παραγωγής κιβωτίων κύκλου εργασιών κιβωτίων βαλβίδων καθόδου μηχανών
| Εφαρμόσιμο υλικό: | Κυψελωτή επιτροπή/πλαστική επιτροπή |
|---|---|
| Πάχος: | 815mm |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 5001500mm |
2-3 κομμάτια ανά μικρή μηχανή συγκόλλησης ταινιών DTRO για στρογγυλό οκτάγωνο Mambrane
| Εφαρμόσιμο υλικό: | Μη υφανθε'ν ύφασμα |
|---|---|
| Δομή: | Μη υφανθε'ν ύφασμα + παρεκτροπή καθαρά |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | κύκλος/οκτάγωνος |

