Alle producten
-
Medisch apparaat Verpakkende Machines
-
Medische apparatuur die Machine maken
-
Medische Zak die Machine maken
-
Membraanproductie
-
Urinezak Productiemachine
-
Plastic Krat die Machine maken
-
Cannula Productiemachine
-
Membraan Productiemateriaal
-
IV Cannula Assemblagemachine
-
Medische Buis die Verpakkende Machine rollen
zoekwoorden [ medical device packaging machines ] bij elkaar passen 113 producten.
Het Membraan die van het de Productiemateriaal RO van Biofilm van de waterbehandeling Machine maken
| Apparatenfunctie: | Apparatuur voor de productie van buisvormige ultrafiltratiemembraan |
|---|---|
| Toepasselijk Materiaal: | Niet-geweven Stof |
| Productie klopt: | 2-4slices in 1 minuut |
520mm Diafragmamembraan Machine van het de Filmlassen van het Productiemateriaal de Flexibele
| Apparatenfunctie: | Apparatuur voor de productie van buisvormige ultrafiltratiemembraan |
|---|---|
| Toepasselijk Materiaal: | Niet-geweven Stof |
| Productie klopt: | 3-4slices in 1 minuut |
Vlak de Filmlassen die van MBR Materiaalro Membraan Productiemachine vormen
| Toepasselijk Materiaal: | Niet-geweven Stof |
|---|---|
| Structuur: | Niet-geweven fabric+ABS-blad |
| GROOTTE: | 0.8-1.6 vierkant |
Automatische Tubulaire Filmmembraan Productiemachine voor Waterbehandeling
| Apparatenfunctie: | Apparatuur voor de productie van buisvormige ultrafiltratiemembraan |
|---|---|
| Toepasselijk Materiaal: | Niet-geweven Stof |
| Productie klopt: | De ingevoerde niet-geweven stoffensnelheid kan 5.2-6m/min bereiken |
12-15pcs/Min Urine Bag Manufacturing Machine met de Negatieve Zakken van de Drukdrainage
| Apparatenfunctie: | Het scherpe materiaal van de zakmond voor de negatieve zakken van de drukdrainage |
|---|---|
| Toepasselijke producten: | De negatieve Zak van de Drukdrainage |
| Productie klopt: | 4~5S/piece |
Omronplc Controle Plastic Krat die Machinecoaming het Materiaal van de de Doosproductie van de Doosomzet maken
| Toepasselijk Materiaal: | Honingraatpaneel/plastic paneel |
|---|---|
| Dikte: | 815mm |
| GROOTTE: | 5001500mm |
2-3 stukken per de Minieme DTRO-Machine van het Filmlassen voor Ronde Achthoekige Mambrane
| Toepasselijk Materiaal: | Niet-geweven Stof |
|---|---|
| Structuur: | Niet-geweven netto stof + afleidingsactie |
| GROOTTE: | ronde/achthoekig |
Omron Plastic Vakje Productiemachine voor 813mm Dikteblad
| Toepasselijk Materiaal: | Honingraatpaneel/plastic paneel |
|---|---|
| Dikte: | 615mm |
| GROOTTE: | 5501500mm |
S-vormige volledig Automatische Plastic Krat Productiemachine voor Autodelen
| Toepasselijk Materiaal: | Honingraatpaneel/plastic paneel |
|---|---|
| Dikte: | 715mm |
| GROOTTE: | 4001500mm |
Calcium Plastic Krat Machine, volledig of Semi Automatische pvc-Doos die Makend Machine maken
| Toepasselijk Materiaal: | Honingraatpaneel/plastic paneel |
|---|---|
| Dikte: | 715mm |
| GROOTTE: | 4001500mm |

