Alle producten
-
Medisch apparaat Verpakkende Machines
-
Medische apparatuur die Machine maken
-
Medische Zak die Machine maken
-
Membraanproductie
-
Urinezak Productiemachine
-
Plastic Krat die Machine maken
-
Cannula Productiemachine
-
Membraan Productiemateriaal
-
IV Cannula Assemblagemachine
-
Medische Buis die Verpakkende Machine rollen
zoekwoorden [ medical device packaging machines ] bij elkaar passen 113 producten.
Automatische Medische Buis die de Gidsbuis rollen die van de Verpakkende Machinedraad Machine rollen
| Toepasselijk Materiaal: | PE VAN PP \ |
|---|---|
| Diameter: | 0.5mm |
| buisleider: | 160mm |
De neus Verpakkende Medische apparatuur die van de Zuurstofbuis 60-70PCS/Min Medical Pipe Packaging Equipment verpakken
| Apparatenfunctie: | Het neuszuurstofbuis verpakken |
|---|---|
| Toepasselijke Pijp: | De neus plastic buis van de zuurstofbuis |
| Productie klopt: | 8-9S gaf 2 producten vrij |
3-4seconds/Piece Medische Buis die Verpakkende Machine voor de Schede van de Gidsdraad het Winden rollen
| Toepasselijk Materiaal: | PE |
|---|---|
| Diameter: | 0.5mm |
| buisleider: | 80110mm |
80150mm Medische Buis die Verpakkende Machine voor het Enige Dubbele Slang Rollen rollen
| Toepasselijk Materiaal: | PE、 PP |
|---|---|
| Diameter: | 0.3mm |
| buisleider: | 80150mm |
De Medische Buis die van pp Verpakkende Machine 4-5seconds/Piece rollen
| Toepasselijk Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Diameter: | 0.8mm |
| buisleider: | 150mm |
20pcs/Min Medical Bag Making Machine voor de Zak van PTFE Ostomy
| Toepasselijk Materiaal: | PTFE |
|---|---|
| Zakgrootte: | regelmatige grootte |
| Specificatie: | Tweedelig |
Geautomatiseerde verpakkingsapparatuur voor medische apparaten die de verpakkingsnauwkeurigheid verbetert en menselijke fouten in de medische productie vermindert
| Packaging Details: | PLYWOOD CRATE OR BOX |
|---|---|
| Delivery Time: | 90 DAYS AFTER PAYMENT |
| Payment Terms: | T/T, L/C |
Medisch de Rol van de Verbruiksgoederenbuis Automatisch Verpakkend het Testen Materiaal
| Toepasselijk Materiaal: | plastiek |
|---|---|
| Productspecificatie: | Spuitnaald |
| Apparatenfunctie: | Het materiaal van de medisch apparaatproductie |
Het medische Materiaal van de de Buis Verpakkende Assemblage van de Infusieuitbreiding
| Toepasselijk Materiaal: | Medische epitaxial buis |
|---|---|
| Diameter: | 69mm |
| buisleider: | 1110mm |
1000mm Cannula Productiemachine voor 3mm Infusiebuis
| Toepasselijk Materiaal: | Medische epitaxial buis |
|---|---|
| Diameter: | 3.5mm |
| buisleider: | 1005mm |

