Alle producten
-
Medisch apparaat Verpakkende Machines
-
Medische apparatuur die Machine maken
-
Medische Zak die Machine maken
-
Membraanproductie
-
Urinezak Productiemachine
-
Plastic Krat die Machine maken
-
Cannula Productiemachine
-
Membraan Productiemateriaal
-
IV Cannula Assemblagemachine
-
Medische Buis die Verpakkende Machine rollen
zoekwoorden [ medical device packaging machines ] bij elkaar passen 118 producten.
0.10.5mm het Tubulaire Materiaal van het Filmlassen met niet Einde het Bijtanken
| Apparatenfunctie: | Apparatuur voor de productie van buisvormige ultrafiltratiemembraan |
|---|---|
| Toepasselijk Materiaal: | Niet-geweven Stof |
| Productie klopt: | De ingevoerde niet-geweven stoffensnelheid kan 5.2-6m/min bereiken |
17.524.5mm Membraan Productiemateriaal voor niet Geweven Stof
| Apparatenfunctie: | Apparatuur voor de productie van buisvormige ultrafiltratiemembraan |
|---|---|
| Toepasselijk Materiaal: | Niet-geweven Stof |
| Productie klopt: | De ingevoerde niet-geweven stoffensnelheid kan 5.2-6m/min bereiken |
Tubulair Membraan van het de Ultrafiltratiemembraan van het Productiemateriaal de Productiemateriaal
| Apparatenfunctie: | Apparatuur voor de productie van buisvormige ultrafiltratiemembraan |
|---|---|
| Toepasselijk Materiaal: | Niet-geweven Stof |
| Productie klopt: | De ingevoerde niet-geweven stoffensnelheid kan 5.2-6m/min bereiken |
0.8mpa de Assemblagemateriaal van de zuigingsbuis met Visuele Touch screenverrichting
| Apparatenfunctie: | Buisrol het in zakken doen en het verzegelen materiaal |
|---|---|
| Toepasselijke Pijp: | plastic pijp |
| Productie klopt: | 8seconds/2 stukken |
PLC Gecontroleerd Membraan Productiemateriaal met Visuele Verrichting
| Apparatenfunctie: | Apparatuur voor de productie van buisvormige ultrafiltratiemembraan |
|---|---|
| Toepasselijk Materiaal: | Niet-geweven Stof |
| Productie klopt: | 2-3slices in 1 minuut |
Negatief van het de Zaklassen van de Drukdrainage de Luchtstrakheid het Testen Materiaal
| Apparatenfunctie: | Luchtstrakheid het testen materiaal voor de negatieve zakken van de drukdrainage |
|---|---|
| Toepasselijke producten: | De negatieve Zak van de Drukdrainage |
| Productie klopt: | 4 pieces/2-notulen |
5.2-6m/Min Membrane Manufacturing Equipment Tubular-het Materiaal van de Filmproductie
| Apparatenfunctie: | Apparatuur voor de productie van buisvormige ultrafiltratiemembraan |
|---|---|
| Toepasselijk Materiaal: | Niet-geweven Stof |
| Productie klopt: | De ingevoerde niet-geweven stoffensnelheid kan 5.2-6m/min bereiken |
PLC van het de Productiedtro Diafragma van het Controlemembraan de Productiemateriaal met Lichte Opsporingsfunctie
| Toepasselijk Materiaal: | Niet-geweven Stof |
|---|---|
| Structuur: | Niet-geweven netto stof + afleidingsactie |
| GROOTTE: | Ronde |

