Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συσκευασίας ιατρικών συσκευών
-
Ιατρικός εξοπλισμός που κατασκευάζει τη μηχανή
-
Ιατρική τσάντα που κατασκευάζει τη μηχανή
-
Παραγωγή μεμβρανών
-
Μηχανή κατασκευής τσαντών ούρων
-
Πλαστικό κλουβί που κατασκευάζει τη μηχανή
-
Μηχανή κατασκευής καννουλών
-
Εξοπλισμός κατασκευής μεμβρανών
-
IV μηχανή συνελεύσεων καννουλών
-
Ιατρικός σωλήνας που κουλουριάζει τη μηχανή συσκευασίας
λέξεις-κλειδιά [ medical device packaging machines ] αγώνας 113 προϊόντα.
Αυτόματος ιατρικός σωλήνας που κουλουριάζει το σωλήνα οδηγών καλωδίων μηχανών συσκευασίας που κουλουριάζει τη μηχανή
| Εφαρμόσιμο υλικό: | PE PP \ |
|---|---|
| Διάμετρος: | 0.5mm |
| προϊστάμενος σωλήνων: | 160mm |
Ρινικός τυλίγοντας ιατρικός εξοπλισμός σωλήνων οξυγόνου που συσκευάζει τον ιατρικό εξοπλισμό συσκευασίας σωλήνων 60-70PCS/Min
| Λειτουργία συσκευών: | Ρινικό τύλιγμα σωλήνων οξυγόνου |
|---|---|
| Εφαρμόσιμος σωλήνας: | Ρινικός πλαστικός σωλήνας σωλήνων οξυγόνου |
| Κτύπημα παραγωγής: | 8-9S απελευθέρωσε 2 προϊόντα |
3-4seconds/Piece ιατρικός σωλήνας που κουλουριάζει τη μηχανή συσκευασίας για το τύλιγμα θηκών καλωδίων οδηγών
| Εφαρμόσιμο υλικό: | PE |
|---|---|
| Διάμετρος: | 0.5mm |
| προϊστάμενος σωλήνων: | 80110mm |
ιατρικός σωλήνας 80150mm που κουλουριάζει τη μηχανή συσκευασίας για το ενιαίο διπλό κουλούριασμα μανικών
| Εφαρμόσιμο υλικό: | PE、 PP |
|---|---|
| Διάμετρος: | 0.3mm |
| προϊστάμενος σωλήνων: | 80150mm |
Ιατρικός σωλήνας PP που κουλουριάζει τη μηχανή συσκευασίας 4-5seconds/Piece
| Εφαρμόσιμο υλικό: | PP |
|---|---|
| Διάμετρος: | 0.8mm |
| προϊστάμενος σωλήνων: | 150mm |
20pcs/Min ιατρική τσάντα που κατασκευάζει τη μηχανή για την τσάντα PTFE Ostomy
| Εφαρμόσιμο υλικό: | PTFE |
|---|---|
| Μέγεθος τσαντών: | κανονικό μέγεθος |
| Προδιαγραφή: | TWOpiece |
Αυτοματοποιημένο εξοπλισμό συσκευασίας ιατρικών συσκευών που βελτιώνει την ακρίβεια συσκευασίας και μειώνει το ανθρώπινο λάθος στην ιατρική παραγωγή
| Packaging Details: | PLYWOOD CRATE OR BOX |
|---|---|
| Delivery Time: | 90 DAYS AFTER PAYMENT |
| Payment Terms: | T/T, L/C |
Ιατρικός αναλωσίμων σωλήνων αυτόματος εξοπλισμός δοκιμής σπειρών συσκευάζοντας
| Εφαρμόσιμο υλικό: | πλαστικό |
|---|---|
| Προδιαγραφή προϊόντων: | Βελόνα συρίγγων |
| Λειτουργία συσκευών: | Εξοπλισμός παραγωγής ιατρικών συσκευών |
Ιατρικός έγχυσης επέκτασης εξοπλισμός συνελεύσεων σωλήνων συσκευάζοντας
| Εφαρμόσιμο υλικό: | Ιατρικός κρυσταλλικός σωλήνας |
|---|---|
| Διάμετρος: | 69mm |
| προϊστάμενος σωλήνων: | 1110mm |
μηχανή κατασκευής καννουλών 1000mm για το σωλήνα έγχυσης 3mm
| Εφαρμόσιμο υλικό: | Ιατρικός κρυσταλλικός σωλήνας |
|---|---|
| Διάμετρος: | 3.5mm |
| προϊστάμενος σωλήνων: | 1005mm |

