Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συσκευασίας ιατρικών συσκευών
-
Ιατρικός εξοπλισμός που κατασκευάζει τη μηχανή
-
Ιατρική τσάντα που κατασκευάζει τη μηχανή
-
Παραγωγή μεμβρανών
-
Μηχανή κατασκευής τσαντών ούρων
-
Πλαστικό κλουβί που κατασκευάζει τη μηχανή
-
Μηχανή κατασκευής καννουλών
-
Εξοπλισμός κατασκευής μεμβρανών
-
IV μηχανή συνελεύσεων καννουλών
-
Ιατρικός σωλήνας που κουλουριάζει τη μηχανή συσκευασίας
λέξεις-κλειδιά [ medical device packaging machines ] αγώνας 113 προϊόντα.
πλαστικό κλουβί πάχους 612mm που κατασκευάζει τη μηχανή για τις ανακυκλώσιμες κυψελωτές επιτροπές πλαστικών κιβωτίων
| Εφαρμόσιμο υλικό: | Κυψελωτή επιτροπή/πλαστική επιτροπή |
|---|---|
| Πάχος: | 6-12 mm |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 3001500mm |
Ελεγχόμενο PLC πλαστικό κλουβί που κατασκευάζει τη μηχανή για το κιβώτιο βαλβίδων καθόδου κυψελωτής επιτροπής
| Εφαρμόσιμο υλικό: | Κυψελωτή επιτροπή/πλαστική επιτροπή |
|---|---|
| Πάχος: | 715mm |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 4001500mm |
Πτυσσόμενο ανακυκλώσιμο ζαρωμένο PP κιβώτιο που κατασκευάζει τη μηχανή για την κυψελωτή επιτροπή 716mm
| Εφαρμόσιμο υλικό: | Κυψελωτή επιτροπή/πλαστική επιτροπή |
|---|---|
| Πάχος: | 716mm |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 4401500mm |
πλαστικό κλουβί μεγέθους 4401500mm που κατασκευάζει τη μηχανή πλαστικός ανακυκλώσιμος εξοπλισμός την επεξεργασία και την παραγωγή κιβωτίων
| Εφαρμόσιμο υλικό: | Κυψελωτή επιτροπή/πλαστική επιτροπή |
|---|---|
| Πάχος: | 714mm |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 4401500mm |
Τέμνουσα τσάντα ούρων δαχτυλιδιών που κάνει το αίμα μηχανών 6kw να τοποθετήσει την κατασκευή της μηχανής σε σάκκο
| Λειτουργία συσκευών: | Στοματικός τέμνων εξοπλισμός τσαντών για τις τσάντες αποξηράνσεων αρνητικής πίεσης |
|---|---|
| Εφαρμόσιμα προϊόντα: | Τσάντα αποξηράνσεων αρνητικής πίεσης |
| Κτύπημα παραγωγής: | 4S/piece |
Αυτόματα ιατρικός επικεφαλής συνδέοντας εξοπλισμός σωλήνων αναρρόφησης
| Λειτουργία συσκευών: | Αυτόματος συνδέοντας εξοπλισμός συνδέοντας σωλήνων |
|---|---|
| Εφαρμόσιμος σωλήνας: | πλαστικός σωλήνας |
| Κτύπημα παραγωγής: | 112 ραβδιά seconds/3 |
Αυτόματη μηχανή συνελεύσεων έγχυσης καθορισμένη για την ιατρική τσάντα σπειρών σωλήνων που ταΐζει και που σφραγίζει
| Λειτουργία συσκευών: | Αυτόματος συνδέοντας εξοπλισμός συνδέοντας σωλήνων |
|---|---|
| Εφαρμόσιμος σωλήνας: | πλαστικός σωλήνας |
| Κτύπημα παραγωγής: | 10 ραβδιά seconds/2 |
Ελεγχόμενος PLC εξοπλισμός συνελεύσεων και τοποθέτησης μέσα σε σάκκο σωλήνων επέκτασης έγχυσης μηχανών συνελεύσεων έγχυσης καθορισμένος
| Λειτουργία συσκευών: | Αυτόματος συνδέοντας εξοπλισμός συνδέοντας σωλήνων |
|---|---|
| Εφαρμόσιμος σωλήνας: | PP |
| Κτύπημα παραγωγής: | 13 ραβδιά seconds/2 |
Προσαρμοσμένη μηχανή κατασκευής μεμβρανών RO για τη στρογγυλή τετράπλευρος ωοειδή ή άλλη ταινία μορφής
| Λειτουργία συσκευών: | Εξοπλισμός παραγωγής μεμβράνης σωληνοειδούς υπερδιήθησης |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο υλικό: | Μη υφανθε'ν ύφασμα |
| Κτύπημα παραγωγής: | 2-4 φέτες σε 1 λεπτό |
Μεμβράνη εξοπλισμού παραγωγής Biofilm κατεργασίας ύδατος RO που κατασκευάζει τη μηχανή
| Λειτουργία συσκευών: | Εξοπλισμός παραγωγής μεμβράνης σωληνοειδούς υπερδιήθησης |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο υλικό: | Μη υφανθε'ν ύφασμα |
| Κτύπημα παραγωγής: | 2-4slices σε 1 λεπτό |

